Nové fotky na webu
Rodina / Portréty

ezgif.com-resize1

 

Ceník


 Rodinné a portrétní focení

Focení probíhají na Vašem oblíbeném místě, s využitím krás naší přírody nebo přímo u Vás doma. Při focení tak odpadá stres z neznámého prostředí. Čas focení je cca 60 min a výsledkem je až 20 fotek, v závislosti na vaší ochotě spolupracovat :-)

Fotky vybírám sám, v nejlepším zájmu Vám předat co nejhezčí fotografie. Barevné podání fotek je konzultováno během focení nebo při editaci fotek.

Fotky předávám v chráněné internetové gelerii, ze které lze fotky hned poslat do tisku nebo je uložit v plném rozlišení do svého PC.

Cena  900,- Kč


Newborn (novorozenci)

Focení probíhá přímo u Vás doma. Při focení tak odpadá stres z neznámého prostředí.
Čas focení je cca 60 - 120 min a výsledkem je až 20 fotek, v závislosti na Vaší ochotě spolupracovat :-) focení miminek by mělo proběhnout  do 10. - 14. dne od narození, kdy miminka ještě hodně spí a je možné s nimi manipulovat. Děti fotím v přirozených polohách a na focení mohu dovézt různé doplňky dle domluvy. Je vhodné, aby focení bylo naplánované po krmení kdy je miminko v klidu a dobré náladě. Při zájmu o focení miminek mě kontaktujte ještě před samotným porodem, s přibližným termínem focení a pak následně co nejdříve po porodu, aby bylo možné domluvit konkrétní termín focení.

Fotky vybírám sám v nejlepším zájmu Vám předat co nejhezčí fotografie. Barevné podání fotek je konzultováno během focení nebo při editaci fotek.

Fotky předávám v chráněné internetové gelerii, ze které lze fotky hned poslat do tisku nebo je uložit v plném rozlišení do svého PC.

Cena  1500,- Kč


Svatba

Focení svatebního dne Vám nacením dle vašich požadavků přesně na míru. Tak, aby byly zachyceny všechny důležité okamžiky. Před každou svatbou preferuji osobní setkání pro vyjasnění požadavků a navázání přátelské atmosféry.

V rámci svatebního balíčku vám mohu nabídnout tyto služby:

  • Předsvatební focení (zásnuby většinou několik dní před svatebním dnem)
  • Přípravy (česání, líčení, oblékání, příjezd hostů...)
  • Odjezd na obřad (zdobení vozů, nastupování ...)
  • Obřad a všechny ceremonie
  • Gratulace
  • Skupinové focení 
  • Hostina (přípitek, jídlo, krájení dortu...)
  • První tanec (novomanželů, tanec s rodiči, ...)
  • Večerní party

2. - 3. den po svatbě dodám cca 5 fotek k oznámení Vašeho velkého dne a ostatní fotografie budou zhotoveny v co nejkratším čase nejdéle do 4 týdnů. Množství fotografií je závislé na délce focení u kompletního celodenního balíčku a je to cca 350 a více fotek. Z hotových fotografií je možné vytvořit prezentační video s Vaší oblíbenou hudbou.

V případě zájmu o svatební foceni využijte formulář který vám napomůže zdělit důležité informace.

Kontaktní formulář zde.

Příklad vyúčtování svatebního focení: Cena celodenního focení 10 000,- Kč max. 8h.
(každá další započatá hodina 1000,- Kč)


Koncerty

Jste kapela nebo pořadatel koncertů a chcete zachytit Vaši akci pro další prezentaci Vašim fanouškům?
Kontaktujte mě s Vašimi požadavky a termínem akce, poté se dohodneme na dalších detailech.

Cena  900,- Kč/h


Doprava

Doprava je účtovaná na všechna focení ve vzdálenosti vetší než 10 km od Spáleného Poříčí

8,- Kč/km